Викиди

Викиди "Титану" в окупованому Криму: режим НС в Армянську скасують завтра

Укрінформ
Режим надзвичайної ситуації, який ввели 14 вересня в Армянську на півночі анексованого Криму через викиди із заводу "Титану", скасують 23 вересня.

Про це повідомив "глава" адміністрації Армянська Василь Теліженко, передає "Интерфакс".

"Завтра", - сказав Теліженко у відповідь на запитання журналістів, коли буде знято режим НС.

Напередодні "республіканський" оперативний штаб по ситуації в Армянську рекомендував "владі" міста скасувати режим надзвичайної ситуації.

Зазначалось, що з 16 вересня у повітрі регіону не зареєстровано перевищення максимальних разових концентрацій забруднюючих речовин.

Читайте також: З Херсонщини на “Титан” змушені були їздити на роботу близько 700 осіб - ОДА

Як повідомляв Укрінформ, у місті Армянськ в анексованому Росією Криму у ніч проти 24 серпня сталися викиди невідомої отруйної речовини, що призвело до різкого погіршення здоров'я місцевих жителів.

У Херсонській області також було зафіксовано факти хімічного забруднення повітря й грунту.

На 12-й день екологічної катастрофи так звана влада Криму "припинила" на два тижні роботу заводу "Титан" в Армянську. Дітей шкільного віку і дошкільнят з матерями розпорядилися відправити до санаторіїв.

Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини передав інформацію про викиди шкідливих речовин в районі Армянська на півночі анексованого Росією Криму в ООН, ОБСЄ, ВООЗ і Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викид на заводі "Титан" в Армянську стався через те, що внаслідок тренувань російських військових були зруйновані екологічні захисні механізми.

14 вересня так звана глава регіонального управління "Роспотребнадзора" Наталія Пеньковська заявила, що на півночі окупованого півострова зареєстровано перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню і сірчистому ангідриду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-