Міжнародна група правозахисників відвідала окупований Крим

Міжнародна група правозахисників відвідала окупований Крим

Укрінформ
Міжнародна група представників Будинків прав людини відвідала окупований Крим.

Про це під час прес-конференції поінформувала голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Робота місії в Криму була досить насиченою та інтенсивною. За чотири дні роботи представники групи змогли провести близько 20 зустрічей, на яких були присутні близько півсотні людей. Це жертви порушень прав людини в Криму, родичі політичних в'язнів, адвокати, активісти, журналісти, які там працюють. І вдалось зібрати досить великий масив інформації", - зазначила вона.

Читайте також: В окупованому Криму - 25 порушень прав людини за літо

Візит правозахисників до окупованого Криму відбувся 14-18 вересня, у ньому взяли участь представники Будинків прав людини з Азербайджану, Білорусі та України. У фокусі правозахисної місії були проблеми зі свободою слова, мирних зібрань та об'єднань, а також переслідування правозахисників і громадських активістів у Криму.

"Однією з цілей... було тестування, наскільки можливо здійснювати візити до Криму із дотриманням національного законодавства, а також оцінка як працює доступ з російського боку і які можуть бути перешкоди для правозахисників", - додала правозахисниця.

Печончик уточнила, що детальний звіт щодо візиту буде оприлюднено в жовтні цього року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-