Чеське видавництво “повернуло” Крим Україні - посол

Чеське видавництво “повернуло” Крим Україні - посол

Фото
Укрінформ
Чеське видавництво виправило атлас із "російським" Кримом і розмістило інформацію про те, як Росія незаконно окупувала Крим і розпочала агресію на Донбасі.

Після усіх виправлень, півострів, як і належить, пзначенийний як українська територія, повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс у своєму Twitter.

“Після протесту посольства і відкликання рекомендацій Міносвіти Чеської Республіки на використання атласу як навчального посібника, чеське видавництво Kartografie Praha виправило помилки в своїх картах. Тепер сумнівів в тому, чий Крим, більше не виникає. На фото: карти до і після”, - написав український посол.

Згодом, після скарг України і Грузії, Міносвіти Чехії відкликало рекомендацію на використання цього атласу як навчального посібника у школі.

Читайте також: В Туреччині пройде український та кримськотатарський день

Як відомо, подібні ситуації відбувалися і в інших країнах. Зокрема, 23 липня австралійська правозахисна організація Walk Free Foundation оприлюднила карту, на якій окупований Криму позначений як частина Росії.  24 липня карта була виправлена.

МЗС України з кінця 2015 року здійснює проект “Крим на карті світу” і закликає повідомляти про факти некоректного зображення півострова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-