Денісова вимагає термінового лікування для двох українських політв'язнів у Криму

Денісова вимагає термінового лікування для двох українських політв'язнів у Криму

Укрінформ
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до Офісу Омбудсмена в РФ з проханням надати медичну допомогу двом українським політв'язням, які перебувають в СІЗО анексованого Криму, Євгену Панову і Бекіру Дегерменджи, у котрих погіршився стан здоров'я.

Про це повідомляє прес-служба українського Омбудсмена. 

"Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся до Офісу Омбудсмена в РФ.  До Уповноваженого ВР надійшла інформація про погіршення стану здоров’я одразу 2 політв’язнів, які знаходяться на території окупованого Криму. Євген Панов і Бекір Дегерменджи утримуються в так званому "ФКУ СИЗО-1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю", - йдеться в повідомленні.

За інформацією Денісової, Панов уже тривалий час страждає на захворювання зубів та потребує кваліфікованої стоматологічної допомоги. Але її він зможе отримати лише за межами пенітенціарного закладу. У Дегерменджи – бронхіальна астма. Окрім цього, у громадянина України підвищений артеріальний тиск та з’явилися фурункули на шиї, тому йому терміново необхідна допомога медиків.

Читайте також: "Кримський диверсант" Панов не проситиме Путіна про помилування

За інформацією офісу українського омбудсмена, ці політв’язні неодноразово зверталися до керівництва СІЗО з проханням надати їм необхідну медичну допомогу, втім позитивної відповіді так і не отримали.

У зв'язку з цим секретаріат Уповноваженого ВР звернувся з проханням посприяти відновленню стану здоров’я політв’язнів та надати відповідні медичні документи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-