Справа Кашка:

Справа Кашка: "суд" Криму розгляне скаргу адвоката на бездіяльність Слідкому РФ

940
Укрінформ
У "суді" Сімферополя 1 серпня розглянуть скаргу адвоката Миколи Полозова на бездіяльність слідчого Слідкому Росії у справі кримської активістки Веджіє Кашка.

Про це Полозов написав у Facebook.

"У Київському районному суді Сімферополя 1 серпня о 9:30 відбудеться розгляд моєї скарги на бездіяльність слідчого Слідчого комітету у справі Веджіє Кашка", - зазначив він.

Слідчий комітет двічі відмовився порушувати кримінальну справу за фактом смерті 82-річної Веджіє Кашки, що сталася 23 листопада 2017 року відразу після її затримання російськими силовиками у Сімферополі. 

На думку СК РФ, смерть сталася з природних причин, проте рідні Веджіє Кашка і сам адвокат переконані, що смерть була насильницькою, у результаті непропорційно застосованої сили під час її затримання.

Читайте також: Фігуранту справи "кримських диверсантів" Лімешку залишили 8 років колонії

Мотивовано оскаржити постанову про відмову у порушенні кримінальної справи можна буде лише після ознайомлення із матеріалом дослідчої перевірки, який СК абсолютно незаконно відмовляється надати для ознайомлення.

У зв'язку з цим адвокат подав скаргу на бездіяльність слідчого СК до суду. У ході судового засідання належить з'ясувати, куди подівся матеріал перевірки і чому його не надають для ознайомлення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-