Мотопробіг єдності: байкери вирушили до адмінкордону з окупованим Кримом

Мотопробіг єдності: байкери вирушили до адмінкордону з окупованим Кримом

Фото
1086
Укрінформ
Учасники всеукраїнської акції байкерів "Мотопробіг єдності-2018", яка розпочалася з Ужгорода, проїдуть із державним прапором України і національним кримськотатарським стягом через всю країну.

Про це повідомляє у вівторок Радіо Свобода.

"Мотопробіг єдності-2018" з Ужгорода 24 липня прибув до Львова. Байкери з усієї України з державним прапором України і національним кримськотатарським стягом проїдуть через Тернопіль, Вінницю, Житомир, Київ, Полтаву, Дніпро, Волноваху, Маріуполь", - йдеться у повідомленні.

Акція завершиться на острові Хортиця, а перед тим на Чонгарі на блокпості залишать кримськотатарський прапор із назвами всіх байкерських клубів України.

"Ми хочемо показати нашу єдність: як би нас зовнішній ворог не хотів розділити, це не вийде. Ми провеземо наші прапори через всю державу і в Чонгарі залишимо кримськотатарський прапор", – сказав учасник мотопробігу, представник кримський татарин Ерфан Кудусов.

Мотопробіг, присвячений єдності України, підтримав Меджліс кримськотатарського народу. У кожному місті, де зупиняються учасники заходу, до них приєднуються місцеві байкери.

Читайте також: Фестиваль Sloboda: три сотні байкерів прибули під дощем до Харкова

"Ми виїхали 23 липня, стартували з Ужгорода. Сьогодні зупинились у Львові. Ми хочемо показати всій Україні, що можемо бути єдині попри віру, мову. Мотоциклісти до нас приєднуються всією дорогою і, хто скільки може, проїжджають з нами», – зазначив байкер Микола Спиридонов.

Мотопробіг єдності: байкери вирушили до адмінкордону з окупованим Кримом / Фото: Сергій Гудак, Укрінформ

Байкери вдруге проводять "Мотопробіг єдності". Цього разу учасники пробігу завітають до українських військовослужбовців із подарунками.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-