Прокуратура АРК оголосила у розшук двох представників “Самооборони Криму”

Прокуратура АРК оголосила у розшук двох представників “Самооборони Криму”

1086
Ukrinform
Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила ще двом представникам "Самооборони Криму" про підозру.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим та ГУНП в АРК та місті Севастополі в рамках кримінального провадження за фактами незаконного позбавлення волі українських активістів повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 146 КК України ще двом учасникам "Самооборони Криму", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час проведення слідчих дій один із потерпілих упізнав серед осіб, які причетні до його викрадення, незаконного утримання та проведення допитів з погрозою застосування зброї, активного учасника цього формування та його спільницю, громадянку Росії.

Наразі правоохоронці вживають заходів щодо отримання дозволу на затримання підозрюваних та оголошення їх в розшук.

Читайте також: Із свідченнями про тортури ФСБ у Криму можна іти до міжнародних судів — адвокат

Загалом під час досудового розслідування установлено, що упродовж березня 2014 року члени незаконно створеного озброєного формування "Самооборона Криму", без жодних законних повноважень у Сімферополі затримували громадян України, тривалий час незаконно утримували їх у невідомому місці. Потерпілі постійно перебували з мішками на головах та зазнавали моральних і фізичних страждань.

"На сьогодні більше сорока членам незаконно створеного озброєного формування "Самооборона Криму" повідомлено про підозру. Ці підозри грунтуються на беззаперечних доказах. Деякі з підозрюваних вже перебувають у державному розшуку, проте в окремих випадках ми наполягатимемо на оголошенні їх і в міжнародний розшук", - прокоментував прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-