Україна і Польща обговорили правові наслідки окупації Росією Криму

Україна і Польща обговорили правові наслідки окупації Росією Криму

1888
Ukrinform
У Варшаві в п'ятницю відбулися консультації на рівні директорів договірно-правових департаментів МЗС України та Польщі щодо правових наслідків для Росії з приводу окупації Криму. Сторони наголосили на необхідності утримання, а також можливого посилення санкцій проти РФ за окупацію Криму і агресією на Донбасі.

Про це йдеться в заяві посольства України в Польщі.

"Сторони однозначно засудили дії Російської Федерації, яка порушує міжнародне право, окупувавши частину суверенної території України – Автономну Республіку Крим (АРК) і місто Севастополь", - йдеться в заяві українського дипломатичного представництва.

Як зазначається, Київ та Варшава домовилися й надалі координувати міжнародні зусилля з метою відновлення поваги до міжнародного права і припинення російської окупації частини української території. Польща також підтвердила незмінність своєї позиції на підтримку територіальної цілісності і суверенітету України в міжнародно визнаних кордонах.

"Зовнішньополітичні відомства двох країн відзначили необхідність утримання, а також, за відсутності дієвих кроків Росії із звільнення окупованих території, посилення санкцій щодо РФ, які були накладені міжнародним співтовариством у зв’язку з протиправними діями Росії в Криму і на сході України", - звертає увагу посольство України в РП.

Читайте також: У Польщі розчаровані рішенням Єврокомісії - не штрафувати Газпром

Наголошується: сторони згодні з тим, що санкції повинні діяти аж до повного відновлення територіальної цілісності України.

Як підкреслюється, Польща стала першою країною, з якою МЗС України провело двосторонні консультації, присвячені виключно правовим наслідкам окупації АРК.

Фото: Facebook Посольства України в Польщі

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-