Омбудсмен просить перевірити умови тримання українських в'язнів у СІЗО Криму

Омбудсмен просить перевірити умови тримання українських в'язнів у СІЗО Криму

Укрінформ
Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням перевірити умови тримання українських в'язнів у слідчому ізоляторі Сімферополя.

Про це повідомляє прес-служба українського омбудсмена.

"Людмила Денісова просить Уповноваженого з прав людини у Російській Федерації під час візиту до СІЗО м. Сімферополя перевірити умови тримання та надання необхідної медичної допомоги Володимиру Балуху, Узаіру Абдуллаєву, Енверу Мамутову, Ремзі Меметову, Зеврі Абсеітову, Рустему Абільтарову, Енверу Сейтосманову, Бекіру Дегерменджі, Асану Чапуху, Кязіму Аметову, Руслану Трубачу та Ісмаїлу Рамазанову", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на адресу Денісової надходять звернення від правозахисних організацій та родин ув’язнених щодо неналежних умов тримання та ненадання медичної допомоги громадянам у СІЗО окупованого півострова.

Читайте також: Геращенко: Бойовики заявляють, що в них - лише 14 українських заручників

Раніше у телефонній розмові омбудсмен РФ у відповідь на звернення Людмили Денісової пообіцяла найближчими днями відвідати українського активіста Володимира Балуха у кримській в’язниці. Уповноважені домовилися також, що Тетяна Москалькова перевірить стан дотримання прав й інших українських засуджених.

Днями Денісова вже зверталась до Москалькової з проханням надати кваліфіковану медичну допомогу Балуху, а також провести розслідування стосовно фактів фізичного та психологічного тиску на нього.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-