Академія публічної дипломатії кримських татар випустила перших слухачів

Академія публічної дипломатії кримських татар випустила перших слухачів

872
Ukrinform
Кримськотатарський ресурсний центр підвів підсумки реалізації проекту Академії публічної дипломатії кримських татар, у рамках якого пройшли навчання 20 осіб, і оголосив новий набір слухачів на наступний період навчання.

Про це в п'ятницю на брифінгу в Києві розповів член Меджлісу кримськотатарського народу, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв.

"У рамках "Стратегії публічної дипломатії" 20 випускників пройшли курс навчання в Академії публічної дипломатії, в ході якого вони не лише слухали міжнародних експертів, дипломатів, співробітників МЗС України, Міністерства інформаційної політики України, але й брали участь в розробці стратегічних інформаційних продуктів", - повідомив Барієв.

За його словами, метою проекту є позиціонування кримських татар як народу, що підтримує європейські цінності, створення глобальної мережі союзників, партнерів і друзів кримських татар, інформування про ненасильницькі методи опору окупації Криму, створення потенціалу для надійної, швидко реагуючої публічної дипломатії і забезпечення їй довгостроковій стійкості.

Менеджер з комунікацій Кримськотатарського ресурсного центру Ельмір Сагірман, який є одним з випускників Академії публічної дипломатії, підбиваючи підсумки свого навчання, зазначив, що вже встиг реалізувати отримані знання з практики.

"Знання, отримані в Академії, я не зміг би отримати в жодному інституті та на жодному приватному семінарі. Вони мені дуже згодилися, коли я відвідував форум ООН у справах національних меншин в Женеві та форум ООН з питань корінних народів, що проходив в квітні в Нью-Йорку", - сказав Сагірман.

Він висловив упевненість, що "всі 20 випускників Академії - це майбутні лідери, дипломати і провідні політики нашої країни".

"Своє завдання, як випускника Академії, я бачу в подальшій реалізації напрацьованих нашою командою ідей з інформування міжнародної і української громадськості про ситуацію з порушенням прав людини в окупованому Криму і продовженні традицій ненасильницької боротьби, яку кримські татари практикували впродовж усієї своєї історії", - резюмував Сагірман.

Читайте також: В Ризі пройшла зустріч Ахтема Чийгоза та Арсена Жумаділова з активістами

Він повідомив, що новий набір в Академію публічної дипломатії кримських татар триває до 25 травня 2018 року і закликав молодь активніше подавати заявки на навчання.

Нагадаємо, 9 липня 2016 року в Укрінформі була презентована "Стратегія публічної дипломатії кримських татар", розрахована на 2016-2020 роки і покликана забезпечити права кримських татар як корінного народу Криму і України. Вона була розроблена у рамках міжнародного проекту "Відстоювання прав кримськотатарського народу через публічну дипломатію" за підтримки Естонського інституту з прав людини, Фонду розвитку і співпраці Міністерства закордонних справ Естонії, Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, Міністерства інформаційної політики України, Меджлісу кримськотатарського народу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>