SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко: 100 років тому українські війська повалили більшовицький режим у Криму - 29.04.2018 10:17 — Новини Укрінформ
Порошенко: 100 років тому українські війська повалили більшовицький режим у Криму

Порошенко: 100 років тому українські війська повалили більшовицький режим у Криму

Фото
1930
Ukrinform
Президент Петро Порошенко заявляє, що проголошення створення українського флоту в Криму 100 років тому остаточно зафіксувало перемогу України над більшовиками.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook з нагоди 100-річчя від часу заснування військово-морського флоту України.

"29 квітня 1918 року над переважною більшістю кораблів Чорноморського флоту у Севастополі замайорів синьо-жовтий стяг. Проголошення створення військово-морських сил України остаточно зафіксувало перемогу українського руху на Чорноморському флоті, а дії українського війська призвели до падіння більшовицького режиму в Криму", - наголосив він. 

Урочистості з нагоди 100-річчя створення Українського військово-морського флоту у Києві / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Читайте також: Порошенко нагородив 12 прикордонників

Як відомо, 29 квітня 2018 року минає 100 років від події, коли кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори і перейшли під юрисдикцію Української Народної Республіки.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-