ФСБ хоче списати ненадійність Керченського мосту на "українських диверсантів" - Тимчук

ФСБ хоче списати ненадійність Керченського мосту на "українських диверсантів" - Тимчук

1787
Ukrinform
ФСБ Росії має намір посилити охорону мосту,  що будується в Керченській протоці, через "терористичні посягання" так званих українських диверсантів. В Україні ж вважають, що побоювання пов'язані з невпевненістю в надійності мосту.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав Дмитро Тимчук.

"Незважаючи на заплановане на 9 травня цього року офіційне відкриття автомобільної частини "Керченського мосту", проектувальники мосту наразі не мають повної впевненості в його надійності й категорично наполягають на необхідності проведення відповідних випробувань, які мають зайняти певний період часу незалежно від тоннажу і габаритів транспортних засобів", - написав Тимчук.

За його інформацією, через велику ймовірність виникнення технологічних проблем, на початковому етапі експлуатації  мосту будуть встановлені обмеження для автомобілів вагою до 15 тонн. Що стосується більш габаритного транспорту вагою понад 15 тонн, що доставляє на окупований півострів продукти харчування, то в його доставці й надалі планується використання поромної переправи.

"Крім того, на початковому етапі категорично заборонять постійний рух автомобільного автотранспорту - планується запускати обмежену кількість транспортних засобів з обох напрямів, зупиняючи рух до тих пір, поки вони не проїдуть мостоперехід, і лише потім запускати наступну партію. У зв'язку з цим, окупаційна влада залишає функціонувати три пороми - "Крим", "Керченський" і "Єйськ", - повідомив Тимчук.

Експерт вважає, що немає нічого дивного в тому, що глава ФСБ Бортніков заявив про можливі "терористичні загрози з боку України" в районі Керченського мосту, щоб потім, "у разі аварії або техногенної катастрофи на мосту після його відкриття і початку експлуатації, все швидко списати на ефемерних "українських диверсантів".

Читайте також: Кримський "суд" продовжив арешт фігурантів "Хізб ут-Тахрір"

Як повідомлялося, в понеділок глава ФСБ Олександр Бортніков заявив про "терористичні загрози, які не втратили актуальності та потребують подальшого вдосконалення загальнодержавної системи протидії тероризму, у тому числі й у сфері забезпечення захисту потенційних об'єктів терористичних посягань".

"До таких об'єктів відноситься і Кримський міст, що будується, обстановка в оточенні якого залишається напруженою зважаючи на наміри спецслужб і націоналістичних організацій України вчинити диверсії на території Кримського півострова", - сказав глава ФСБ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>