Херсонська ОДА отримала запит адвоката Аксьонова й Поклонської

Херсонська ОДА отримала запит адвоката Аксьонова й Поклонської

Документ
3795
Укрінформ
Херсонська обласна держадміністрація отримала адвокатський запит на інформацію про причини призупинення водопостачання Криму через Північно-Кримський канал.

Як написав у Facebook директор департаменту екології Херсонської ОДА Юрій Попутько, цей запит підтверджений ордерами на надання правової допомоги Наталії Поклонській, Володимиру Константинову і Сергію Аксьонову.

"Хочу розповісти про одне цікаве звернення, яке надійшло до обласної державної адміністрації від адвоката Г. Так, зазначений адвокат звернувся за отриманням інформації та матеріалів стосовно припинення водопостачання через Північно-Кримський канал на тимчасово окуповану територію Автономної республіки Крим. Збір інформації зазначеним адвокатом здійснюється з метою надання правової допомоги громадянам Аксьонову С.В., Поклонській Н.В., Константинову В.А.", - написал Попутько.

Читайте також: В Україні заборонили книгу Поклонської та ще 136 видань

Враховуючи те, що прізвища, ім’я та по батькові осіб, яким надається допомога, схожі з даними осіб, причетних до анексії Автономної Республіки Крим країною-агресором Російською Федерацією, повідомив він, "мною було прийнято рішення перенаправити цей запит до Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим".

Адвокатський запит

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-