МінТОТ нарахував за січень 19 суден-порушників у Криму

МінТОТ нарахував за січень 19 суден-порушників у Криму

1314
Ukrinform
Впродовж січня зафіксовано заходження 19 вантажних суден-порушників до портів окупованого Криму. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ). 

“У період з 1 січня по 1 лютого зафіксовано заходження 19 вантажних суден-порушників до портів окупованого Криму. Загалом цими суднами здійснено 64 заходи до портів Керчі, Севастополя та Феодосії. 18 суден під прапором Російської Федерації та 1 судно під прапором Республіки Того”, - йдеться у повідомленні.

Також у відомстві зазначають, що на рейді в акваторії портів, що використовується для стоянки суден, були зафіксовані кораблі Республіки Молдова, Мальти, Того, Палау, Панами, Судану, Туреччини, Танзанії, Союзу Коморських Островів та Островів Піткерн.

Читайте також: Німецька компанія MAN заперечує порушення санкційного режиму у Криму

Морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим – Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта – закриті на підставі розпорядження Кабінету міністрів України та згідно з наказом Міністерства інфраструктури України.

Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та м. Севастополя, розглядатиметься як порушення норм міжнародного права, як дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, у тому числі кримінальну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>