SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Нью-Йорку протестували проти приїзду російського режисера Учителя - 03.12.2017 12:49 — Новини Укрінформ
У Нью-Йорку протестували проти приїзду російського режисера Учителя

У Нью-Йорку протестували проти приїзду російського режисера Учителя

Фото
3146
Ukrinform
У Нью-Йорку під будівлею одного з коледжів Манхеттена в суботу ввечері пройшла акція протесту проти приїзду російського режисера Олексія Учителя.

Як розповіла Крим.Реалії одна з учасниць акції, українська журналістка Юлія Городецька, в арт-центрі коледжу був запланований показ фільму "Матильда".

Вона повідомила, що в акції взяли участь 17 осіб.

"Нам абсолютно начхати на художні переваги/недоліки цього кіношедевру. Позиція проста: выдкликаєш підпис із ганебного листа – приїжджаєш з гастролями в цивілізацію", – написала Юлія Городецька у Facebook.

У коментарі Крим.Реалії вона сказала, що організатори заходу так і не вийшли до протестувальників і не відреагували на пікет.

"Подібні акції плануються щоразу, коли приїжджає хтось, хто підписав цей лист діячів культури за анексію Криму", – зазначила журналістка.

Городецька також додала, що подібні пікети проходять у Нью-Йорку з 2014 року.

Нагадаємо, в березні 2014 року 511 діячів російської культури підписали лист до президента країни Володимира Путіна на підтримку анексії Криму. Серед них був і Олексій Учитель.

У Нью-Йорку протестували проти приїзду російського режиссера Учителя/Фото: Julia Gorodetskaya. Facebook


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-