РФ ідентифікує кримських татар з Україною - представництво Президента в АРК

РФ ідентифікує кримських татар з Україною - представництво Президента в АРК

Укрінформ
Окупаційна влада в Криму влаштували показові знущання над кримськотатарським народом, вриваючись у їхні будинки.

Про це заявив перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов у п'ятницю на прес-конференції в Укрінформі, присвяченій першим 100 дням своєї роботи після призначення.

"Вчора окупанти за самим цинічним сценарієм, незважаючи на вік людей, увірвалися до їх будинку і показово знущалися над кримськотатарським народом. Вчора ФСБ показала наскільки можна опускатися в сценаріях і планах, убивши ветерана кримськотатарського руху Веджіє Кашка", - прокоментував вчорашні події в Криму Гданов.

За його словами, причиною репресій проти кримських татар є те, що Росія ідентифікує кримськотатарський народ з Україною.

Читайте також: Вбивчий обшук: у Криму ховають літню активістку

"Російський окупант ідентифікує кримськотатарський народ як проукраїнські налаштований, за що (народ - ред.) зазнає репресій з боку ФСБ і інших правоохоронних структур, які незаконно виконують примхи російського керівництва", - сказав Гданов.

Він повідомив, що з початку роботи нової команди Представництва Президента України в Криму, до них звернулися понад 1200 українців, в основному з окупованого Криму.

"Сьогодні Постійне Представництво Президента України в Криму відкрито для всіх громадян України. Є служба, яка відповідає безпосередньо на звернення громадян, в тому числі в електронному вигляді, відкрито "гарячу лінію". З 17 серпня 2017 року по сьогоднішній день до Представництва Президента України в Криму звернулося понад 1200 громадян, які потребують нашої допомоги", - розповів чиновник.

Він зазначив, що звернення, які надходять головним чином з тимчасово окупованого Криму, стосуються адміністративних питань, проблем, що вимагають компетенції міграційної служби, територіального підрозділу Мін'юсту України і Міністерства освіти України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-