Порушення прав людини у Криму: Нацполіція "перезавантажує" роботу слідчих

Порушення прав людини у Криму: Нацполіція "перезавантажує" роботу слідчих

1027
Ukrinform
Роботу поліції Автономної Республіки Крим буде перезавантажено.

Про це йшлося на робочій зустрічі 21 листопада за участю очільника Національної поліції України Сергія Князєва, прокурора Автономної Республіки Крим Гюндуза Мамедова, інформує Департамент комунікації Національної поліції України.

На робочій зустрічі, яка відбулась сьогодні, 21 листопада, також були присутні перший заступник голови Національної поліції-начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник голови-начальник Головного слідчого управління Віталій Невгад, заступник голови Костянтин Бушуєв, начальник Головного управління Нацполіції в Автономній Республіці Крим Анатолій Бахчиванжи. 

“Керівниками було прийнято рішення про перезавантаження роботи поліції Автономної Республіки Крим. Йдеться, зокрема, про зміну роботи слідчих підрозділів та кримінальної поліції, розстановку пріоритетів у роботі для блоку превенції”, - зазначається у повідомленні.

Присутні обговорили низку пропозицій, які були висунуті прокурором АР Крим, та прийняли рішення переформатувати роботу мобільних та слідчо-оперативних груп поліції.

Голова Нацполіції наголосив на важливості взаємодії з місцевим населенням.

«Ми проведемо вивчення громадської думки жителів Криму та посилимо роботу з документування правопорушень, що скоюються стосовно наших громадян, які стали заручниками окупації», – уточнив Князєв.  

Читайте також: Єльченко в Радбезі ООН розповів про рабство і торгівлю людьми на Донбасі

Глава Нацполіції зауважив, що роботою за напрямами будуть керувати профільні заступники – з урахуванням досвіду роботи чотирьох попередніх років, зокрема, в зоні проведення АТО в контексті роботи поліції на лінії розмежування.

Мамедов наголосив, що силові структури мають повністю взаємодіяти та приділяти особливу увагу дотриманню прав людини на території АР Крим.

Під час зустрічі керівники досягли порозуміння та обговорили план першочергових дій щодо роботи правоохоронців, відповідальних за територію  обслуговування, яка зараз знаходиться під тимчасовою окупацією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-