"Кримських диверсантів" Панова і Захтея окупанти залишили в СІЗО до 9 грудня

Укрінформ
Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму 6 жовтня продовжив на два місяці термін утримання під вартою двом фігурантам "справи українських диверсантів" Євгену Панову і Андрію Захтею.

Таким чином, Панов і Захтей залишаться в СІЗО до 9 грудня, повідомляють "Крим. Реалії".

"Засідання відбулося в закритому режимі, суд видав з цього приводу ухвалу. Але разом із тим суддя задовольнив клопотання захисту про публічне виголошення рішення. Арешт продовжили до 9 грудня. Крім того, я клопотав про те, щоб Панова під час засідання не тримали в клітці. Суд вважає, що це не його компетенція", – розповів адвокат Євгенія Панова Сергій Легостов.

Він також додав, що керівництво СІЗО обмежує його підзахисного у праві на отримання інформації.

"Не так давно я передавав у СІЗО на ім'я Панова кілька газет, але станом на сьогоднішній день газет він так і не отримав. Їх фактично обмежують в інформації. Газети, які передає адвокат – крадуть. Підписки не дають. А літератури в СІЗО дуже мало, хіба що релігійна", – додав Легостов.

Засідання щодо продовження запобіжного заходу Андрію Захтею також відбувалося в закритому режимі, його інтереси представляв адвокат за призначенням.

Читайте також: "Український диверсант" Євген Панов написав листа з в'язниці

Нагадаємо, 26 серпня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту фігуранта "справи українських диверсантів" Євгена Панова на продовження запобіжного заходу – утримання під вартою.

10 серпня 2016 року ФСБ Росії повідомила, що в ніч на 7 серпня в анексованому Криму затримали групу "українських диверсантів", які нібито готували теракти на півострові. Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО Лефортово, після – повернули до Криму.

Російські спецслужби заявляють, що Євген Панов і Андрій Захтей були членами "групи диверсантів", що нібито планувала здійснити теракти на об'єктах туристичної й соціальної інфраструктури півострова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-