На будівництві Керченського мосту "засвітилося" фінське обладнання - 07.09.2017 14:06 — Новини Укрінформ
На будівництві Керченського мосту "засвітилося" фінське обладнання

На будівництві Керченського мосту "засвітилося" фінське обладнання

Фото, відео
1757
Ukrinform
На будівництві керченського моста, яке ведеться Росією всупереч всім міжнародним нормам, зафіксовано обладнання, вироблене компанією JUNTTAN з Фінляндії.

Інформація про те, як за допомогою гідромолота фінської компанії JUNTTAN забивалися палі під незаконне спорудження, оприлюднена на сайті PSB-news.

На відео зафіксовано, що гідромолот виробництва JUNTTAN в процесі роботи в Керченській протоці використовує фірма КТФ "Мостозагін-125", що є філією ПАТ "Мостотрест".

Як стверджують автори публікації, задіяна в будівництві силова установка Junttan Powerpack 30CCU - найпотужніша в модельному ряді компанії.

"На фото виглядає абсолютно новою, без слідів тривалої експлуатації. Технічна специфікація з сайту-виробника (завантажена на сайт у листопаді 2015 г.) дозволяє точно ідентифікувати агрегат по розташуванню технологічних люків і такелажних скоб, які у кожної моделі свої", - йдеться в повідомленні.

На сайті фінської компанії-виробника JUNTTAN OY є російськомовна версія, що розповідає про експлуатаційну підтримку обладнання, проведення техобслуговування і навчання персоналу.

У Росії діє офіційний представник фінської компанії, група компаній "Главальянс", в тому числі що пропонує в оренду віброзанурювачі.

У відкритих джерелах легко знайти інформацію про постачання обладнання для незаконного будівництва моста через Керченську протоку у грудня 2016 року, його здійснювала кримська лізингова компанія ТОВ "Генлізинг" (генеральний директор Віталій Косенко).

Читайте також: Військові експерти попередили про загрози, які несе для України Керченський міст

Експерти сайту припускають, що компанію створено для обходу санкційних обмежень, які накладені на країну-агресора через окупацію Криму та агресію на сході України. Лізингова компанія з'явилася у вересні 2014 року і відразу "вибилася" в одного з лідерів російського ринку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>