У Лутковської пропонують підняти зарплату прикордонникам на Чонгарі

У Лутковської пропонують підняти зарплату прикордонникам на Чонгарі

852
Ukrinform
Представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини виступили за покращення грошового забезпечення військовослужбовців, які виконують завдання у районах адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє сайт Уповноваженого за результатами моніторингового візиту до військових частин та підрозділів Державної прикордонної служби України та Збройних сил України, які виконують завдання у районах адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Криму, а саме на півострові Чонгар Херсонської області. 

«Потребує опрацювання питання встановлення мотиваційної грошової виплати особовому складу підрозділів Збройних сил України, Держприкордонслужби та інших військових формувань, які несуть службу та виконують завдання щодо охорони і оборони адміністративної межі з тимчасово окупованою АР Крим у польових умовах, як це вже передбачено для військовослужбовців за безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у полі зору моніторингової групи  опинилися питання належного всебічного забезпечення особового складу, зокрема грошового забезпечення, речового забезпечення, організації харчування, медичного забезпечення, лазне-прального обслуговування, розміщення особового складу підрозділів в польових умовах.

Крім того, представниками Секретаріату вивчалися умови несення служби прикордонниками на КПВВ  «Чонгар» та питання підготовки військ до виконання завдань за призначенням.

«Результати моніторингового візиту засвідчили, що стан справ з дотриманням прав військовослужбовців у цілому задовільний», -  додали в Секретаріаті.

Читайте також: Дві нові українські радіостанції будуть мовити на окупований Крим

Водночас, під час моніторингу було звернено увагу та окреслено коло питань, які потребують ретельного вивчення та відповідного реагування з боку органів військового управляння та керівництва держави.  

За результатами моніторингового візиту будуть підготовлені відповідні акти реагування Уповноваженого з прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-