Окупанти хочуть

Окупанти хочуть "зробити" з частини Севастополя село

Укрінформ
Частину земель Севастополя можуть визнати сільською місцевістю. Таку пропозицію виконувача обов'язків підконтрольного Кремлю уряду Севастополя Дмитра Овсянникова підтримав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на прес-службу нинішнього "уряду" Севастополя.

Прес-служба цитує Медведєва, який доручив "врахувати специфіку Севастополя, маючи на увазі його унікальне становище, для підключення регіону до держпрограм у галузі сільського господарства".

Раніше 4 серпня Овсянников на зустрічі з Медведєвим презентував низку пропозицій щодо розвитку регіону, в тому числі він запропонував визнати частину земель Севастополя землями сільгосппризначення, а деякі населені пункти – сільськими поселеннями. На його думку, це дозволить додатково реалізувати низку соціальних програм, у тому числі "Земский доктор", а "також надати більш широкий спектр заходів підтримки сільгоспвиробникам".

Читайте також: МЗС України передало Роcії ноту через кримський “вояж” Путіна

Президент РФ Путін і прем'єр-міністр Медведєв 18 серпня прибули на півострів. Вони відвідали освітній центр "Бухта Козача", музей-заповідник "Херсонес Таврійський", а також музичний фестиваль "Опера в Херсонесі". Путін провів зустріч із "губернатором" Севастополя, призначеним Росією, Овсянниковим. 20 серпня Путін відвідав освітній форум "Таврида". 

 Міністерство закордонних справ України надіслало ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству у зв'язку з візитом до окупованого Криму президента Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-