Картини з сімферопольського музею не перебувають у міжнародному розшуку - Інтерпол

Картини з сімферопольського музею не перебувають у міжнародному розшуку - Інтерпол

Укрінформ
Картини з Музейного фонду України митців XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року передали в Сімферопольський художній музей, не перебувають у міжнародному розшуку Інтерполу.

Про це розповів начальник департаменту Інтерполу і Європолу НПУ Василь Неволя, повідомляє "Крим.Реалії"

" ГПУ тільки надіслало нам через відповідний підрозділ Національної поліції запит про оголошення в розшук. А питання про його оголошення зараз вирішується на рівні Києва. Ми не вирішуємо, що робити. Ми дивимося, наскільки це звернення до нас відповідає стандартам і умовам для того, щоб який-небудь об'єкт мистецтва оголошувався в розшук", – сказав Неволя.

При цьому він не зміг відповісти на питання, коли відомство визначиться щодо того, чи оголошувати картини з Сімферопольського музею в розшук.

Напередодні управління Національної поліції в АР Крим повідомило, що 52 картини з Музейного фонду України митців XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року незаконно передали в Сімферопольський художній музей, оголосили в державний та міждержавний розшук.

Читайте також: Національний музей літератури відкриває виставку на День Незалежності

Пізніше в Мінкульті Криму заявили, що зазначені картини належать Сімферопольському художньому музею, де і перебувають зараз.

18 лютого 2014 року Сімферопольський художній музей відправив до Маріупольської картинної галереї ім. Куїнджі 53 роботи російських художників XVIII-XIX ст. Виставка планувалася до 31 травня 2014 року, але була закрита раніше, оскільки кримські музейники вимагали повернути експонати. За повідомленням російських ЗМІ, наприкінці березня 2014 року картини з маріупольського музею забрала група відставних військових з Криму і доправила полотна на анексований півострів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-