МЗС направило Росії ноту протесту через "вояж" Медведєва до Криму

МЗС направило Росії ноту протесту через "вояж" Медведєва до Криму

761
Ukrinform
Міністерство закордонних справ України надіслало ноту протесту до МЗС РФ у зв'язку візитом російської делегації на чолі з прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим на територію окупованого Криму. 

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

«МЗС України висловлює рішучий протест у зв'язку з черговим неузгодженим з Україною візитом російської делегації на чолі з прем'єр-міністром Російської Федерації Д.Медведєвим на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України - Автономну Республіку Крим 4 серпня 2017 року. Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту», - йдеться у коментарі.

У МЗС зазначили, що українська сторона вважає цей візит та інші т.зв. «поїздки» російських посадовців до тимчасово окупованого Криму та Севастополю грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, а також зобов'язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія.

Читайте також: Медведєв назвав нові санкції США «торговельною війною» з РФ

«МЗС України заявляє, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на РФ як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні т.зв. «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії», - наголосили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-