Україна висловила протест через візит Путіна до окупованого Криму

Україна висловила протест через візит Путіна до окупованого Криму

3397
Ukrinform
Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом російської делегації на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним в окупований Крим. 

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

“Українська сторона вважає згаданий візит та інші т. зв. «поїздки» російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м. Севастополь грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної асамблеї ООН «Територіальна цілісність України» A/Res/68/262 від 27 березня 2014 року, «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь» A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, а також зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія”, - наголосили в зовнішньополітичному відомстві.

Підкреслюється, що до МЗС Російської Федерації було надіслано відповідну ноту протесту.

Як повідомлялося, Путін у суботу приїхав із візитом в окупований Крим, де, зокрема, відвідав, Міжнародний дитячий центр “Артек”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-