У Криму відслужили молебень за Ервіна Ібрагімова, який зник рік тому

У Криму відслужили молебень за Ервіна Ібрагімова, який зник рік тому

1340
Ukrinform
Рівно рік тому в окупованому Криму був викрадений кримськотатарський активіст Ервін Ібррагімов.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Серце переповнене болем - рік тому був насильно викрадений 31-річний Ервін Ібрагімов, член виконавчої ради Всесвітнього конгресу кримських татар, член Бахчисарайського регіонального меджлісу", - зазначив Чубаров.

За його словами, завдяки випадковості (поблизу місця злочину була встановлена відеокамера), достеменно відомо, що напад на Ібрагімова був скоєний людьми у формі російських силовиків.

"Ситуація з Ервіном Ібрагімовим озвучувалася на багатьох міжнародних майданчиках і включена в усі звіти міжнародних правозахисних організацій, але ні його батьки, ні ми не маємо жодних відомостей про долю Ервіна. Ми не втрачаємо надію знову побачитися з Ервіном. На кожному засіданні Виконавчої Ради ВККТ його місце залишається незайнятим", - написавв Чубаров.

Нині ж у Бахчисараї в будинку Ервіна Ібрагімова проходить дуа (мусульманський молебень), на який приїхали люди з усього Криму.

"Якби Ервін сьогодні був серед нас, я впевнений, що він брав би участь у національному русі, був би поряд з народом ... У мене таке відчуття, що він живий, і я вірю, що одного разу він повернеться до нас", - сказав, відкриваючи молебень, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

Як повідомляв Укрінформ, 24 травня 2016 року у Бахчисараї недалеко від власного будинку був викрадений 30-річний Ервін Ібрагімов. Камера відеоспостереження, розташована біля місця події, зафіксувала, що викрадення скоїли люди у формі співробітників ДІБДР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-