Міносвіти оновило перелік освітніх центрів

Міносвіти оновило перелік освітніх центрів "Крим-Україна" та "Донбас-Україна"

Документ
Укрінформ
Міністерство освіти та науки оприлюднило оновлений перелік освітніх центрів "Крим-Україна" та "Донбас-Україна", через які випускники шкіл з тимчасово окупованих та тимчасово неконтрольованих територій можуть подати документи на вступ до українських вишів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"На веб-сторінці Міністерства освіти і науки України розміщено оновлений перелік освітніх центрів "Крим-Україна" та "Донбас-Україна". Переглянути їх можна у розділі "Для жителів Донбасу і Криму", - йдеться у повідомленні.

Освітні центри працюватимуть з 19 червня до 30 вересня для вступників з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополь і території проведення АТО.

Так, в 2017 році будуть діяти 12 освітніх центрів "Крим-Україна": два в м. Дніпро - Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет; два в м. Київ - КНЕУ  ім. Гетьмана та Таврійський національна університет ім. Вернадського; три в м. Херсон -  Херсонський державний університет, Херсонський національний технічний університет, Херсонська державна морська академія; два у м. Львів - "Львівська політехніка" та Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"; один у м. Запоріжжя-Запорізький національний університет, один у м.Миколаїв - Чорноморський державний університет імені Петра Могили, один у м. Харків - Харківський національний технічний університет сільського господарства.

Для вступників з Донбасу діятиме 11 освітніх центрів "Донбас-Україна" на території Донецької та Луганської областей та 15 освітніх центрів на базі переміщених з тимчасово окупованих територій вищих навчальних закладів.

Вступати через освітні центри можуть як особи, що мають український документ про освіту та сертифікати ЗНО 2016 або 2017 року, так і ті, хто не має українського документу про освіту і не проходив ЗНО.

Вступники з Криму та території проведення АТО, які мають український атестат та позитивні результати ЗНО, можуть вступати до будь-якого вишу України, зокрема, на місця державного замовлення.

Вступникам без українського атестату та сертифікатів ЗНО необхідно:

- скласти два іспити державної підсумкової атестації (українська мова та історія України) та один вступний іспит (визначає ВНЗ);

- отримати в загальноосвітньому навчальному закладі (закріпленому за освітнім центром) тимчасову довідку, яку протягом 3 місяців потрібно замінити на документ про освіту державного зразка.

Торік протягом вступної кампанії до освітніх центрів "Донбас-Україна" та "Крим-Україна" звернулося понад 3300 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-