Окупантський суд у Криму розгляне справу журналіста Семени

Окупантський суд у Криму розгляне справу журналіста Семени

Укрінформ
Підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя 3 квітня розгляне справу кримського журналіста Миколи Семени.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Захист клопотав про забезпечення доступності й гласності судового процесу, суд 20 березня переніс слухання на два тижні", - йдеться у повідомленні.

Перед початком слухань Семена заявив журналістам, що не визнає провини. Також він зазначив, що у нього "не було ні найменшого наміру закликати до порушення територіальної цілісності Росії", в чому його звинувачують.

За словами Семени, його матеріали містили "заклик не до порушення територіальної цілісності Російської Федерації, оскільки її порушила сама Рада Федерації Росії, приєднавши до себе територію Криму". "А це заклик до відновлення цілісності і Російської Федерації, і України як сусідніх держав", – сказав Семена.

Справа стосовно Миколи Семени була порушена навесні минулого року. За версією звинувачення, журналіст порушив російське законодавство в статті про блокаду Криму з української сторони. Сам Семена наполягає, що реалізовував своє право на "свободу вираження поглядів".

Захист Миколи Семени, Міжнародна і Європейська федерації журналістів, а також офіс представника ОБСЄ з питань свободи слова закликали ФСБ Росії випустити журналіста з Криму на лікування, але позитивної відповіді вони не отримали.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість переслідуванням громадян України в анексованому Криму і закликало припинити тиск, зокрема і на Миколу Семену.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-