ЄС вніс Крим до пріоритетів на цьогорічних зустрічах ООН з прав людини

ЄС вніс Крим до пріоритетів на цьогорічних зустрічах ООН з прав людини

1334
Укрінформ
Рада ЄС включила 27 лютого 2017 року питання порушення прав людини в анексованому Криму та на сході України в документ щодо пріоритетів ЄС на зустрічах Організації Об'єднаних Націй з прав людини у 2017 році.

Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

«ЄС продовжуватиме брати активну участь у Раді ООН з прав людини і Третьому Комітеті Генеральної Асамблеї ООН для захисту прав людини», – йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС.

Зазначається, що у рішенні Ради ЄС викладені основні напрями дій ЄС на зустрічах ООН щодо прав людини ООН в найближчі місяці.

Так, в документі йдеться, що ЄС не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією.

«У світлі глибокого занепокоєння ситуацією з правами людини на Кримському півострові та серйозними порушеннями прав людини і зловживаннями, пов'язаними з конфліктом на сході Україні, ЄС буде і надалі підтримувати ініціативи України для вирішення цих питань в рамках Ради ООН з прав людини та Генеральної Асамблеї, а також надавати повну підтримку моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: три роки тому Росія почала вторгнення в Україну. У ніч на 27 лютого 2014 року російські спецназівці захопили і блокували Верховну Раду Криму і Раду Міністрів Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-