Україна - Міжнародній морській організації: морякам у Криму видають недійсні документи

Україна - Міжнародній морській організації: морякам у Криму видають недійсні документи

Укрінформ
Україна поінформувала Підкомітет з людського фактору, підготовки та несення вахти Міжнародної морської організації (ІМО) про недійсність документів, які видаються морякам на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Посольства України у Великій Британії.

"Будь-які документи (як кваліфікаційні, так і посвідчення особи моряка), що видані після 15 липня 2014 року т.зв. "капітанами морських портів" на тимчасово окупованій території АРК та м.  Севастополь є недійсними, не створюють жодних правових наслідків та, по своїй суті, мають вважатися підробленими", - йдеться в інформаційному документі, внесеному українською стороною на розгляд Підкомітету.

Також українська делегація окремо привернула увагу членів ІМО, що процедури оформлення та видачі кваліфікаційних документів моряків та посвідчень особи моряка легітимними органами української сторони (морські порти Ізмаїл, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Херсон, Чорноморськ) залишаються чинними.

За результатами розгляду Підкомітет ІМО взяв до відома викладену українською стороною інформацію стосовно невизнання документів моряків, які видаються на тимчасово окупованій території АРК.

Як відомо, статтею 9 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" визначено, що будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом, а також будь-який акт (рішення, документ), виданий такими органами та/або особами, є недійсним і не створює правових наслідків. Відповідно до наказу Міністерства інфраструктури від 16.06.2014 р. "Про закриття морських портів" закрито морські порти Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта та Євпаторія, а всі документи, видані капітанами морських портів з 15 липня 2014 року, є незаконними.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-