Справи про державну зраду трьох кримських депутатів передали до суду

Справи про державну зраду трьох кримських депутатів передали до суду

1045
Ukrinform
Прокуратурою Автономної Республіки Крим направлено до суду обвинувальні акти стосовно трьох колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє прокуратура АРК.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим Запорожця П.П., Ковітіді О.Ф., Зайцева П.Д., які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада)", - поінформували в наглядовому відомстві. 

За даними прокуратури, у ході розслідування кримінальних проваджень отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 ці депутати Верховної Ради АРК надали допомогу та сприяли окупації Криму. 

"Зокрема, вони незаконно ухвалили ряд постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення «Республіка Крим». Вказаним обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років", - зазначили у прокуратурі АРК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>