Двох екс-депутатів АРК судитимуть у Києві за "республіку Крим"

Двох екс-депутатів АРК судитимуть у Києві за "республіку Крим"

2245
Ukrinform
Святошинський і Печерський районні суди Києва розглянуть звинувачення в державній зраді колишніх депутатів Верховної Ради АРК Віталія Нахлупіна і Світлани Савченко, які сприяли Росії в окупації Криму.

Про це інформує прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим.

"Апеляційний суд Києва визначив підсудність у кримінальних провадженнях за обвинуваченням двох колишніх депутатів Верховної Ради Криму Нахлупіна В.Г. та Савченко С.Б", - повідомили в прокуратурі АРК.

За її даними, згідно з рішенням суду, кримінальне провадження щодо колишнього депутата Нахлупіна В.Г. визначатиме Святошинський районний суд Києва, а щодо екс-депутата Савченко С.Б. – Печерський районний суд Києва.

Нагадаємо, що прокуратурою Автономної Республіки Крим направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим Цекова С.П., Савченко С.Б., Бахарєва К.М., Гафарова Е.С., Заїченка А.А., Ільясова Р.І., Іоффе Г.А., Кличнікова В.М., Нахлупіна В.Г., Фікса Є.З., Шувайникова С.І., які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

У ході розслідування кримінальних проваджень отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 ці депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим надали допомогу та сприяли окупації Криму.

Зокрема, вони незаконно ухвалили ряд постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення "республіка Крим". Вказаним обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>