Журнал "Територія Крим" розрахований на міжнародного читача - Джапарова

Журнал "Територія Крим" розрахований на міжнародного читача - Джапарова

1222
Ukrinform
Презентований сьогодні журнал "Територія Крим" розрахований на аудиторію іноземних дипломатів і тих, хто ухвалює рішення щодо Криму на міжнародному рівні.

Про це на презентації в Укрінформі повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

"Сьогодні світ наповнений різними міжнародними викликами, і тема Криму, на наш погляд, має бути актуалізована в журналі "Територія Крим". Його цільова аудиторія, насамперед, міжнародний читач", - сказала Джапарова.

За її словами, разом з журналом "Територія Крим" українські дипломати отримають інструментарій в роботі з тими, "хто ухвалює рішення щодо Криму на міжнародному рівні".

Як підкреслила Джапарова, для неї дуже важлива співпраця з МЗС України, оскільки дипломатичний шлях - один з основних в питанні деокупації Криму.

"Оскільки вище керівництво нашої країни декларує деокупацію Криму дипломатичним і політичним шляхом, ми розуміємо, що комунікації є ключовим інструментом в цьому процесі, і важливо шукати ту мову і ту форму, які зроблять цей контент якісним і цікавим", - підкреслила Джапарова.

Вона розповіла, що в планах творців журналу - розповідати не лише про політичні події і соціально-економічні тенденції в Криму, але і друкувати думки на цю тему міжнародних експертів і дипломатів.

"У нас є така амбіція - щоб наблизити наш журнал до читача, і щоб цей контент був цікавий, давати не лише наших експертів, але і підключити до цієї роботи міжнародних експертів. У нас є пул іноземних дипломатів в Україні, і ми вважаємо, що і їх позиція має звучати на сторінках цього журналу", - зазначила Джапарова.

Як вона розповіла, в рубриці "Гість номера" планується друкувати інтерв'ю з послами провідних європейських країн. У першому номері видання, що вже вийшов, опубліковано інтерв'ю з лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим. Заплановано інтерв'ю з главою МЗС України Павлом Клімкіним.

У цілому, зазначила Джапарова, "Територія Крим" - інформаційно-аналітичне видання, яке виходитиме щомісячно накладом 5 тисяч примірників українською, англійською і російською мовами. Водночас 95% накладу друкуватиметься англійською мовою "з акцентом на якісний текст, розрахований на іноземного читача". Окрім друкованої журнал матиме електронну версію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>