Чотирьох мешканців Судака оштрафували за кримськотатарський прапор

Чотирьох мешканців Судака оштрафували за кримськотатарський прапор

1621
Ukrinform
"Суд" окупаційної влади в Судаку призначив штраф чотирьом кримським татарам, які 18 травня, в день пам'яті жертв депортації з Криму, їхали з кримськотатарськими прапорами на автомобілях.

Під час "суду" співробітник дорожньо-патрульної служби, відповідаючи на питання, чи загрожувала присутність прапорів на авто дорожньому руху, зізнався, що "на жаль, ні".

Про це у Фейсбуці написала блогер Ленора Дюльбер.

"Адміністративна справа чотирьох судакських хлопців, які з кримськотатарськими прапорами 18 травня проїхалися Судаком, триває. Після того, як у Судакському суді суддя виніс рішення про закриття провадження щодо кримських татар, верховний суд Криму, який розглянув скаргу т.в.о. начальника Судакськой поліції, своїм рішенням направив адміністративні справи на новий розгляд до суду першої інстанції. В результаті 27 жовтня в м. Судаку - новий розгляд адміністративної справи", - повідомила Дюльбер.

За її словами, всі четверо - Аблякімов Аблякім, Енвер Чавуш, Сейтумеров Сейтмамут і Алім Муслядінов - отримали покарання у вигляді штрафу у розмірі 20 тисяч рублів (близько 6 тис. грн.).

Фото: КрымSOS


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-