Ніхто з чотирьох допитаних на суді Чийгоза 26 лютого не бачив - 28.09.2016 01:38 — Новини Укрінформ
Ніхто з чотирьох допитаних на суді Чийгоза 26 лютого не бачив

Ніхто з чотирьох допитаних на суді Чийгоза 26 лютого не бачив

1113
Ukrinform
В окупованому Криму на судовому засіданні у «справі Чийгоза» відбувся допит чотирьох потерпілих.

Про це повідомляє у Facebook адвокат Микола Полозов.

«Четвертим потерпілим став Олег Мокшін, начальник штабу "народного ополчення". З самого початку допиту Мокшін проявив неприязне ставлення до Ахтема Чийгоза, назвав учасників "проукраїнського" мітингу екстремістами», – пише адвокат.

Поведінка Мокшіна при допиті була настільки зухвалою, що навіть судді, які традиційно підтримують сторону обвинувачення, були змушені неодноразово робити йому зауваження. При цьому по суті справи, - чи бачив він Ахтема Чийгоза - Мокшін точно сказати так і не зміг. А ось три потерпілих, які виступали до нього, Чийгоза 26 лютого 2014 року точно не бачили.

Також адвокат зазначив, що в протоколі допиту слідчий вказав, ніби потерпілий Колесніков є членом "народного ополчення", однак на суді сам Колесніков це заперечував. Після ознайомлення з протоколом він заявив, що не говорив слідчому таких слів, і як вони опинилися в протоколі не знає.

Як повідомляв Укрінформ, так званий «Верховний суд Криму» виділив справу Ахтема Чийгоза в окреме провадження зі справи "26 лютого". Йому інкримінують організацію масових заворушень біля стін парламенту АРК 26 лютого 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>