Кримський прокурор оскаржує один з вироків у "справі Хізб ут-Тахрір"

Кримський прокурор оскаржує один з вироків у "справі Хізб ут-Тахрір"

2075
Ukrinform
В окупованому Криму прокурор подав апеляцію на рішення суду щодо засудженого у так званій справі «Хізб ут-Тахрір » Руслана Зейтуллаєва.

Про це повідомив батько одного з чотирьох засуджених у цій справі Ферата Сайфуллаєва - Рефат Сайфуллаєв, передає "Крим.Реалії".  

«На думку прокурора, Руслан Зейтуллаев є організатором осередку «Хізб ут-Тахрір», а тому його мають засудити значно суворіше, ніж інших трьох засуджених. Прокурор просив у суду 17 років ув'язнення суворого режиму для Руслана, але суд присудив йому 7 років колонії загального режиму. Тепер схема звинувачення виглядає непереконливо: виконавці є, організація є, а організатора немає, тому прокурор подав апеляцію», – сказав Сайфуллаєв.

Як повідомлялося, суд над Русланом Зейтуллаєвим, Рустемом Ваїтовим, Нурі Примовим і Фератом Сайфуллаєвим розпочався у червні. Їх заарештували взимку 2015 року в Севастополі і звинувачують в участі в ісламській організації «Хізб ут-Тахрір».

7 вересня Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону, де з 1 червня слухають справу кримських мусульман, оголосив вирок, згідно з яким севастополець Зейтуллаєв засуджений до семи років колонії загального режиму, а Сайфуллаєв, Ваїтов і Примов отримали по п'ять років виправної колонії також загального режиму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-