Київ нагадав іноземцям правила "вояжів" до окупованого Криму

Київ нагадав іноземцям правила "вояжів" до окупованого Криму

1288
Ukrinform
В'їзд та виїзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим та м. Севастополь - допускаються лише за спеціальним дозволом компетентних органів України через контрольні пункти в'їзду-виїзду.

Про це йдеться у заяві МЗС України.

"У зв’язку з випадками порушення іноземними громадянами порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополь МЗС України в чергове наголошує, що іноземці та особи без громадянства мають право в’їжджати до окупованого Криму виключно відповідно до законодавства України, норм міжнародного права та з урахуванням резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 27 березня 2014 р. "Територіальна цілісність України". В’їзд та виїзд з неї допускаються лише за спеціальним дозволом компетентних органів через контрольні пункти в’їзду-виїзду", - йдеться у заяві.

У зовнішньополітичному відомстві нагадали, що передбачений чинним законодавством України правовий режим в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України діятиме до повного відновлення суверенітету України на тимчасово окупованій території.

Нехтування законодавством України при відвідуванні тимчасово окупованої території Криму розглядається українською стороною як свідоме потурання Росії як державі-агресору та окупанту, а також як неповага до суверенітету та територіальної цілісності України, зазначили в міністерстві.

"Ми вкотре вимагаємо від усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України та норм міжнародного права. В Україні адекватно реагуватимуть на будь-які факти порушення встановленого порядку та притягатимуть порушників до відповідальності, у т.ч. через застосування визначених законодавством України обмежень, зокрема заборони на в’їзд на територію України", - йдеться у заяві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>