Нацрада з ТБ і радіо розповіла про стратегію мовлення у Криму

Нацрада з ТБ і радіо розповіла про стратегію мовлення у Криму

1259
Ukrinform
У Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення розробили проект стратегії розвитку телерадіомовлення на території Херсонської області та організації мовлення на територію окупованого Криму.

Про це Крим.Реалії повідомив член Нацради Сергій Костинський 

За його словами, мета стратегії – якісно підвищити рівень покриття території Херсонської області аналоговим і цифровим ефірним мовленням, у тому числі покрити аналоговим і цифровим ефірним мовленням райони «білих плям» (територій, де відсутнє ефірне мовлення).

У південних районах Херсонської області також мають виключити прийом аналогового і цифрового ефірного мовлення з окупованої території Криму. На самому півострові планують забезпечити аналогове і цифрове ефірне мовлення з південних районів Херсонської області і застосувати санкції до «телерадіоорганізацій, які незаконно використовують радіочастотний ресурс на півострові».

Найближчим часом проект стратегії мають узгодити і в інших українських державних структурах, представники яких увійшли до робочої групи.

Як відомо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-