У Росії та в Криму блокують доступ до "Крим.Реалії"

У Росії та в Криму блокують доступ до "Крим.Реалії"

913
Ukrinform
У Росії та анексованому нею Криму блокується доступ до сайту "Крим.Реалії".

Про це повідомляють користувачі як російських регіонів, так і Кримського півострова, причому в деяких інтернет-провайдерів доступ до сайту можливий, інформує "Крим.Реалії".

На сайті Роскомнагляду відзначається, що рішенням генеральної прокуратури РФ від 25 вересня 2015 року обмежується доступ до сайту "Крим.Реалії", а рішенням від 30 вересня того ж року обмежується доступ до сторінки сайту.

Підставою для таких рішень є ст. 15.3 закону від 27 липня 2006 року №149-ФЗ "Про інформацію, інформаційні технології та про захист інформації".

Ця законодавча норма регламентує порядок обмеження доступу до сайтів у мережі інтернет, що містить інформацію із закликами до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку.

Водночас жителі окремих районів Москви і Московської області повідомили "Крим.Реалії", що доступ до сайту відкритий.

Раніше підконтрольна Росії прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, що готує матеріали для повного блокування проекту Радіо Свобода "Крим.Реалії".

На сайті російської "прокуратури Криму" також повідомляється про ініціативу відомства щодо "блокування окремих публікацій Крим.Реалії".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-