В акваторії Севастополя стався вилив нафтопродуктів

В акваторії Севастополя стався вилив нафтопродуктів

Укрінформ
В акваторії анексованого Росією Севастополя, в прибережній смузі селища Любимівка, Північної сторони, Бельбека, Фіолента, Балаклави на поверхні моря спостерігається велика кількість мазуту - нафтопродукту важкої фракції.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

«Викид стався від одного з суден ще 8 травня. Тоді ж стали надходити повідомлення від жителів про забруднення акваторії та берега. Важка фракція нафтопродуктів найбільш шкідлива для навколишнього середовища. Викид збігся з нерестовим періодом риб, тому можна прогнозувати подальший негативний вплив на кількісний склад іхтіофауни», - йдеться у повідомленні.

До 2014 року екологи і жителі неодноразово фіксували незаконне скидання забруднених нафтою лляльних вод, мазуту, каналізаційних викидів в акваторію Севастопольської бухти із суден Чорноморського флоту.

На сьогодні, за інформацією жителів, спостерігається загибель дельфінів на забрудненій ділянці узбережжя.

До 15 травня пляжі міста мали бути підготовлені до сезону. Цього року досі не пройшли конкурси для визначення балансоутримувачів багатьох пляжів. Представники підконтрольної Росії виконавчої влади кажуть, що без команди «зверху» прибирати «безгоспні» пляжі не можуть.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-