Військова прокуратура викликає на допит зрадників із Криму

Військова прокуратура викликає на допит зрадників із Криму

1426
Ukrinform
Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України викликає на допит ще чотирьох зрадників з АР Крим.

Про це йдеться в офіційному повідомленні відомства.

"Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України в рамках досудового розслідування кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК України викликає на допит підозрюваних осіб. Зважаючи, що підозрювані проживають на території тимчасово окупованої АР Крим, поштовий зв’язок з яким відсутній, виклик підозрюваних здійснюється шляхом опублікування на сайті військової прокуратури Центрального регіону України повісток про їх виклик до військової прокуратури Вінницького гарнізону", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, йдеться про чотирьох осіб, які служили в Українському війську, але зрадили Батьківщину, - Олега Ніколаєнка, Андрія Євдотія, Анатолія Антоновича та Сергія Мартинчука.

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону встановлено, що принаймні троє останніх перейшли на бік ворога і наразі служать у військових частинах армії РФ, розташованих у м. Джанкой. Утім, усіх їх підозрюють у скоєнні державної зради  та дезертирства, - відповідні кримінальні провадження порушені  за 1 ст. 111 та ч. 1 ст. 408 Кримінального кодексу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-