Суд у Києві наклав арешт на майно

Суд у Києві наклав арешт на майно "Артека"

Укрінформ
Печерський райсуд Києва надав дозвіл на затримання та арешт голови окупаційної адміністрації Криму Сергія Аксьонова.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами незаконно створеного органу – «Ради міністрів Республіки Крим» та передачі у власність Російській Федерації майна, яке належить Державному підприємству України «Міжнародний дитячий центр «Артек»", - йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, з урахуванням зібраних у справі доказів так званому «голові» незаконно створеного органу Ради міністрів Республіки Крим С. Аксенову, який, зловживаючи своїм службовим становищем, у порушення законодавства України, незаконно заволодів майном вищевказаного Державного підприємства України на користь третіх осіб – Держави Російська Федерація, прокуратурою автономії повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

В ГПУ повідомили, що за результатами принципової позиції правоохоронних органів АР Крим ухвалою Печерського суду м. Києва надано дозвіл на затримання підозрюваного у вищевказаному кримінальному провадженні С. Аксенова з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Крім того, ухвалою Оболонського районного суду м. Києва накладено арешт на майно ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек», яке є об’єктом кримінально протиправних дій та речовим доказом у кримінальному провадженні, на загальну суму 242 228,7 тис. грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-