США передали українським військовим медикам спеціальні захисні костюми

США передали українським військовим медикам спеціальні захисні костюми

Фото
Укрінформ
Командування Медичних сил Збройних сил України за сприяння Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США отримало 5000 комплектів спеціальних захисних костюмів та бахіл.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба командування Медсил ЗСУ.

“Санітарно-епідеміологічним управлінням командування Медичних сил Збройних сил України за сприяння Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США було отримано 5000 комплектів спеціальних захисних костюмів та бахіл. Ці засоби індивідуального захисту найближчим часом будуть передані у регіональні санітарно-епідеміологічні управління та мобільні лабораторії, які знаходяться у районі проведення операції Об’єднаних сил, де будуть використовуватися медичним персоналом при роботі з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та при проведенні лабораторних досліджень небезпечного біологічного матеріалу”, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Литва відправить вакцину на схід України та бронежилети на фронт

Як зазначається, ця допомога повністю забезпечить потребу лікарів-епідеміологів і фахівців мікробіологічних лабораторій санітарно-епідеміологічних підрозділів Медичних сил Збройних сил України у засобах захисту та посилить їх спроможності у боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в українському війську.

Як повідомлялось, станом на 14 травня у Збройних силах України на COVID-19 хворіли 480 військових.

Фото: Ukrmilitarymedic

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-