Українська сторона продовжує підготовчі роботи по відновленню мосту біля Станиці

Українська сторона продовжує підготовчі роботи по відновленню мосту біля Станиці

Фото
Укрінформ
Українська сторона продовжує проводити підготовчі роботи по відновленню зруйнованої частини мосту на ділянці розведення №1 - "Станиця Луганська".

Про це з посиланням на Українську сторону СЦКК повідомляє пресслужба ООС.

"Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що українська сторона продовжує проводити підготовчі роботи по відновленню зруйнованої частини мосту на ділянці розведення №1", - йдеться у повідомленні.

Підготовчі роботи по відновленню зруйнованої частини мосту у Станиці / Фото: ООС

Як зазначається, сили та засоби ТОВ «Укртрансміст» проводять роботи, в районі 7, 8 опори лівої сторони мосту, з покладання бетонних плит під фундамент тимчасового (обхідного) мосту, встановлення металоконструкцій під опори тимчасового (обхідного) мосту та роботи з підсилення полотна технологічної дороги від правої частини мосту.

У свою чергу, представники ДП «Станично-Луганського райавтодору» здійснюють ремонтні роботи з прибирання узбіччя та встановлюють тросові огорожі.

"Також варто зазначити, що на українській стороні, поблизу розлому мосту, постійно працюють волонтери та представники Червоного Хреста, які надають соціальну допомогу населенню", - підкреслюється у повідомленні.

Наголошується, що українська сторона продемонструвала СММ ОБСЄ свою готовність до запланованих робіт з відновлення мосту.

Читайте також: За відновленням мосту біля Станиці тепер можна стежити онлайн

Також, як уточнюється, українська сторона звернула увагу, що незаконні збройні формування РФ не виконали взяті на себе зобов’язання щодо демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення №1, а саме: не виведений особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ з нарукавними нашивками синього кольору, так званого СЦКК та не прибрана фортифікаційна споруда, безпосередньо на мосту (синій кунг з логотипом СЦКК).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-