Зеленський зустрівся з родинами загиблих бійців ЗСУ та Нацгвардії

Зеленський зустрівся з родинами загиблих бійців ЗСУ та Нацгвардії

Фото
Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з родинами військовослужбовців Збройних сил і Національної гвардії України, які загинули в різні роки за підозрілих обставин.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

“26 червня Президент України Володимир Зеленський зустрівся з родинами військовослужбовців Збройних сил і Національної гвардії України, які у різні роки загинули за підозрілих обставин і яких слідчі органи визнали самогубцями”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, на зустрічі члени родин загиблих наголошували, що смерть їхніх рідних намагаються видати за самогубство попри те, що у деяких випадках на тілах були виявлені сліди побиття, вогнепальних поранень, а також є свідки вбивства й навіть відомі імена тих, хто його скоїв.

Читайте також: Зеленський узгодив документи про порядок застосування ЗСУ

Глава держави взяв порушені питання під особистий контроль та дав відповідні доручення заступнику керівника Офісу Президента України Руслану Рябошапці.

“Якщо ми зможемо досягти повного, всебічного та об’єктивного розслідування окремих випадків, то це допоможе зрушити з місця й інші розслідування, які, на вашу думку, є недостовірними. Я вимагатиму від ДБР, Національної поліції, органів прокуратури та інших правоохоронних органів максимально оперативно та об’єктивно розслідувати загибель кожного воїна», – зазначив Зеленський.

Водночас Рябошапка запропонував найближчим часом влаштувати зустріч родин загиблих військовослужбовців з керівниками правоохоронних органів, військових формувань ЗСУ й Національної гвардії, Військової служби правопорядку, Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ, щоб вони пояснили ситуацію зі станом розслідування таких трагедій та їхніми соціально-правовими наслідками.

Фото: пресслужба Президента

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-