Новий Президент заявляє, що готовий втратити посаду заради миру на Донбасі

Новий Президент заявляє, що готовий втратити посаду заради миру на Донбасі

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський заявив, що задля припинення вогню на Донбасі готовий ухвалювати складні рішення і навіть втратити посаду, але не втратити окуповані території.

Про це він заявив у зверненні до українського народу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наше найперше завдання - припинення вогню на Донбасі. Мене часто питали: "А на що ви готові заради припиненння вогню?" Дивне питання. А на що готові ви, українці, заради життя близьких вам людей? Можу запевнити: задля того, щоб наші герої більше не гинули, я готовий на все. І я точно не боюсь приймати складні рішення, я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги. І якщо буде треба, я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир, не втрачаючи наші території", - сказав Зеленський.

Він зауважив, що історія несправедлива, але так є.

"Не ми почали цю війну, але нам цю війну закінчувати. І ми готові до діалогу. Але (переходить на російську - ред.) я уверен, что первым шагом для начала этого диалога станет возвращение всех украинских пленных", - зазначив Зеленський.

Читайте також: Зеленський не хоче, щоб його портрети висіли в кабінетах чиновників

Наступним викликом Президент назвав повернення втрачених територій. За його словами, це формулювання не зовсім коректне, бо "неможливо втратити те, що й так наше по праву".

"І Крим, і Донбас - це українська земля, де ми втратили не тільки території, ми втратили найголовніше - це людей. (Знову преходить на російську - ред.) И сегодня мы просто должны - я уверен, они нас слышат- возвращать их сознание. Мы потеряли это сознание. За эти годы власть не сделала ничего, чтобы они чувствовали себя украинцами. Они не чужие. Вони наші, вони українці", - наголосив Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-