Наєв перевірив готовність військових на передовій

Наєв перевірив готовність військових на передовій

Фото
Укрінформ
Об'єднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня громадянами України в районі проведення операції.

Про це заявив Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв після перевірки готовності своїх підрозділів до відповіді у разі агресивних дій РФ напередодні Великодніх свят, повідомляє прес-служба штабу ООС.

Об'єднані сили мають усе необхідне для виконання завдань за призначенням у випадку ескалації бойових дій. З силами і засобами проведені заходи з удосконалення взаємосумісності, здійснено поповнення підрозділів боєприпасами та матеріально-технічними засобами”, - цитує Наєва прес-служба.

Як повідомляється, в період з 22 по 26 квітня під керівництвом Командувача об’єднаних сил відбулися перевірки бойової служби на позиціях, що розташовані на передньому краї. Крім того, здійснені перевірки та тренування резервів, уточнені завдання підрозділів розвідки, артилерії та контрснайперської боротьби. Окремо перевірені та підготовлені всі складові сектору безпеки, залучені до операції Об'єднаних сил.

Читайте також: Наєв - місії ОБСЄ: На Донбасі окупанти півтисячі разів порушували "тишу"

В прес-службі наголошують, що станом на 26 квітня в Об'єднаних силах посилено пильність, розвідку та бойову службу. Підрозділи Збройних Сил України готові до стримування збройних формувань Російської Федерації на усіх ймовірних напрямках ескалації бойових дій. Одночасно підрозділи СБУ, ДПСУ, НГУ, НПУ та ДСНС, що діють у складі Об'єднаних сил, готові до попередження спроб дестабілізації обстановки (підтримання публічного порядку).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-