Прикордонники розповіли про перший день роботи КПВВ

Прикордонники розповіли про перший день роботи КПВВ "Золоте"

Укрінформ
Прикордонники станом на 14:30 24 березня через КПВВ "Золоте" пропустили до "сірої зони" та у зворотному порядку 142 громадянина і 56 транспортних засобів.

Осіб, які прибули з тимчасово окупованої території Луганщини, чи тих, які мали намір туди прослідувати, прикордонники не зафіксували, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

 

"Станом на 14.30 прикордонниками пропущено до "сірої зони" та у зворотному порядку 142 громадянина і 56 транспортних засобів. Осіб, які прибули з тимчасово окупованої території Луганщини, чи тих, які мали намір туди прослідувати, прикордонники не зафіксували", - додали у ДПСУ.

Читайте також: Пункт пропуску у Золотому відкрили тільки з українського боку – Наєв

У відомстві уточнили, що задля забезпечення швидкого та комфортного перетину КПВВ "Золоте" громадянами на транспортних засобах, на автомобільному напрямку встановлено 6 модулів паспортного контролю, де облаштовано 12 робочих місць для здійснення процедур прикордонного оформлення. Окрім того, додатково для оформлення пішоходів було встановлено ще два модулі, де несуть службу чотири прикордонні наряди з перевірки документів.

"Також, для забезпечення належного рівня безпеки подорожуючих громадян та представників контрольних органів, що будуть знаходитись в КПВВ, тут збудовані та відповідним чином обладнані надійні укриття від можливих обстрілів", - уточнюється у повідомленні.

Зазначається, що прикордонники Лисичанського загону зі складу Об’єднаних сил, які несуть службу у КПВВ "Золоте", починаючи із 2016 року щоденно здійснюють контроль громадян, що проживають у так званій "сірій зоні", та з 31 березня 2016 року готові до реєстрації і пропуску осіб і транспортних засобів на тимчасово окуповану частину Луганської області.

Як повідомлялося, 24 березня командувач об'єднаних сил Сергій Наєв, представники Луганської обласної державної адміністрації та місцевої цивільно-військової адміністрації відкрили контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду "Золоте".

Фото: ДПСУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-