КПВВ

КПВВ "Новотроїцьке" у неділю закриється на добу для реконструкції

Укрінформ
У неділю, 17 березня, контрольний пункт в'їзду-виїзду «Новотроїцьке» закриється у зв'язку з реконструкцією.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“У неділю, 17 березня, на одну добу, в КПВВ «Новотроїцьке» у зв’язку з реконструкцією не буде здійснюватися пропуск громадян та транспортних засобів через лінію розмежування”. - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що роботи проводяться з метою покращення умов перетину громадянами лінії розмежування. У КПВВ «Новотроїцьке» вже змонтовані нові модулі для проведення паспортного та фіскального контролю, завершено будівництво місць укриття і навісів-накопичувачів для осіб, що перетинають лінію розмежування.

Для виконання важливої частки цих робіт, а саме встановлення вже змонтованих конструкцій, підключення їх до мереж електро- та водопостачання, планується проведення монтажних робіт підвищеної небезпеки із залученням важкої спецтехніки. Тому, за рішенням Командувача об’єднаних сил, у неділю буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій на один день. Це мінімально необхідний час на проведення небезпечних електро- та монтажних робіт у місцях скупчення людей.

Читайте також: У пунктах пропуску на лінії розмежування застрягли 255 авто

Проведення повного обсягу запланованих заходів з облаштування КПВВ «Новотроїцьке» дасть змогу створити більш комфортні умови для перетину лінії розмежування в будь-яку пору року та збільшити його пропускну здатність.

У Держприкордонслужбі закликали громадян із розумінням поставитись до тимчасових незручностей та врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-