Більшість українців вважають, що Донбас і Крим слід повертати мирним шляхом

Більшість українців вважають, що Донбас і Крим слід повертати мирним шляхом

Опитування
Укрінформ
Понад 60% українців вважають, що повернення тимчасово окупованих територiй полiтико-дипломатичним шляхом було б оптимальною стратегією вирішення ситуації на сході України.

Про це свідчать результати дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень «Социс».

Згідно з опитуванням, 62,3% українців вважають, що оптимальною стратегією для вирішення ситуації на сході України було б повернення тимчасово окупованих територій політико-дипломатичним шляхом. 10,1% опитаних висловилися за ізоляцію окупованих територій та замороження конфлікту, сподіваючись, що їх вдасться повернути пізніше. Військовий наступ і силове повернення окупованих територій підтримують 8,9% респондентів. Ще 7,7% опитаних відповіли, що підтримують повну вiдмову вiд будь-яких спроб повернути окупованi територiї Донбасу. Менше відсотка громадян назвали інші варіанти вирішення ситуації на сході, 10,3% відмовилися відповідати.

Читайте також: Більшість українців на референдумі підтримали б вступ до ЄС

Загальнонаціональне дослідження "Україна напередодні президентських виборів 2019 - лютий" проводилося з 8 по 18 лютого 2019 року. Було опитано 2 000 респондентів в усіх областях України без урахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Статистична похибка становить близько 2,1%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-