На війні відбувся знаковий ланцюг подій. Хай і позиційна, але явна й упевнена перемога

На війні відбувся знаковий ланцюг подій. Хай і позиційна, але явна й упевнена перемога

Укрінформ
Це демонстрація сили Армії. Це демонстрація ступеня вишколу і готовності Армії.

На війні відбувся ланцюг подій. Потужний. Важливий. Знаковий. Той, що багато про що говорить. Здавалося б. 10 гірсько-штурмова бригада за п'ять днів знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ.

На військовому сленгу це називається "заПТУРили". Чотири постріли, чотири ракети - чотири влучення. Українським комплексом "Стугна" (хоча "вони" стверджували, що це Джавеліни. Ой, а може таки Джавелини? Ну хоч два з чотирьох?).

●  30.01 - КАМАЗ із бойовиками;
●  31.01 - МТ-ЛБ із ЗУ-23-2 та розрахунком;
●  03.02 - МТ-ЛБ із ЗУ-23-2 та розрахунком;
●  04.02 - КРАЗ із бойовиками.

Всі випадки сталися під час спроби зближення ворожих сил з нашими позиціями, і спробі атакувати. Всі випадки лежать в рамках права ЗСУ на адекватну відповідь.

Ні, це не "спеціально запрошені фахівці". Це кілька РІЗНИХ штатних розрахунків бригади (документи подані на нагородження). Це демонстрація сили Армії. Це демонстрація ступеня вишколу і готовності Армії.

Це характерний приклад того, як армія воює, і реагує на дії противника. Це яскрава картина того, як виглядає зараз війна з агресором. Яка не закінчилася від слова "зовсім".

Нарешті, це підтвердження якості та мощі зброї, розробленої і виробленої в Україні.

Всі ці події висвітлені по офіційних каналах. Це не піар. Це не можна зімітувати або інсценувати. Це не можна купити і сфальсифікувати.

До того ж, це безсумнівний успіх. Це, нехай позиційна, але явна і впевнена перемога.

Ще раз. Чотири одиниці техніки супротивника. За п'ять днів. Кожен постріл - влучення. Різними розрахунками однієї бригади. В рамках штатних бойових дій.

Це знакова подія, предмет гордості й уваги, правда? Тільки де реакція? Захоплення, гордість, хоча б схвалення? Де ці сотні постів у соціальних мережах? Лайки, пощирення? Де "шквал" у ЗМІ? Де це тепле і щире - "Молодці хлопці!". Ой ні.

Дуже багато людей зайняті. Вони носяться зі збільшувальним склом за будь-якими вадами армії. Роздмухують кожен слух. Полощуть фейки про комбригів і жують брехню про "голих-босих".

Солодко базікати про інше. Про "армію, яка не воює". Про "заборону на відповідь". Про аватарів і контрабанду. Про те, що "війна, насправді - закінчилася". Про відсутність нової техніки і ліміт на витрату боєприпасів.

Як легко, приємно продавати "зраду". Кинути дріжджів у будь-яке незначне лайно, і не помічати великого й очевидного.

Армію простіше вимазати в бруді і не помічати. У когось на це є серйозні політичні резони. А хтось просто "відпирає" власну совість, виправдовуючи власні гріхи і бездіяльність.

Це не заважає армії воювати, вдосконалюватися і нарощувати сили. Це заважає багатьом адекватно оцінювати ситуацію, країну, війну і вибирати власні пріоритети.

Я просто показав на прикладі своєї 10 бригади те, що дійсно відбувається. У низці подібних подій на фронті й в країні. Просто їх треба бачити. Щоб не жити в темному просторі, з добровільно вимкненим світлом.

Чотири одиниці ворожої техніки за п'ять днів. Дійсно дрібниці. Ми працюємо. Не дякуйте. #10бригада

Гліб Бабіч
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-